BESTSELLERF1288

Siodełko do łączenia poidła z rurą - do poideł dzwonowych

18,77 zł 15,26 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1288

Element najczęściej stosowany jako zawór połączeniowy poidła z rurą. Powszechnie zwany również siodełkiem bądź łącznikiem. Umieszczany na powierzchni rury za pomocą uszczelki, która dopasowując się do jej płaszczyzny, gwarantuje szczelność łączenia (woda nie będzie wydobywać się strumieniem z rury). Uszczelka dodawana do kompletu razem z łącznikiem. Dodatkowo w zestawie znajduje się wyjście na wąż o średnicy 7 mm.

Siodełko w szczególności zalecane przy łączeniu poideł dzwonowych. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest odporny na uszkodzenia i łatwy do czyszczenia.

Pozwala na podłączenie wielu urządzeń na raz, przez co napoić, w tym samym czasie, można większą liczbę zwierząt. Bardzo przydatny produkt zwłaszcza w większych hodowlach. Co więcej, specjalny zawór umożliwia odłączenie wybranego poidła praktycznie w każdym momencie, m. in. na czas dezynfekcji. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba odłączać wszystkich poideł, a tym samym nie odcina się zwierzętom dostępu do świeżej wody.

Prosty w budowie i montażu element jest niezbędny w każdym profesjonalnym gospodarstwie, w którym ceni się skuteczność i wydajność działania.

Cena dotyczy 1 sztuki

Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Łącznik dedykowany do nakręcania na rurę od 0,5 do 1 cala
Kolor:
czarny
Rodzaj poidła:
Dzwonowe
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSiodełko do łączenia poidła z rurą - do poideł dzwonowych
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Siodełko do łączenia poidła z rurą - do poideł dzwonowych