F1087

Siatka zgrzewana, krata ocynkowna 19x19mm drut 1,45mm PREMIUM

901,92 zł 733,27 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1087
Najwyższej jakości siatka zgrzewana ocynkowana o oczku 19x19mm przeznaczona głównie do profesjonalnych wykonawców klatek dla królików, szynszyli , gryzoni i innych zwierząt. Wykonana z grubego drutu o poprawionych parametrach i dużej odporności korozyjnej stawia tę siatkę na pierwszym miejscu wśród najchętniej stosowanych przez profesjonalnych konstruktorów klatek dla zwierząt.

Siatka PREMIUM charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Szerokość oczek ma minimalną tolerancję odchyłki wymiaru, dzięki czemu siatka jest praktycznie idealnie prosta i przypasowuje się oczko do oczka w każdym odcinku. Ma to szczególne znaczenie przy budowie baterii klatkowych.

Oferowana tutaj siatka zgrzewana, to inaczej krata ocynkowana o kwadratowych oczkach 19mm. Wykonana jest ona z drutu o średnicy ø 1,45mm. Po zgrzaniu, siatka jest całościowo cynkowana poprzez tzw. kąpiel w cynku o temp. do 460oC. Wówczas na powierzchni cynkowanej tworzy się warstwa stopu żelaza z cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa czystego cynku. Powstała w tym procesie powłoka antykorozyjna daje pewność, że siatka wytrzyma przez długi okres nawet w trudnych warunkach.

Siatka ta dostępna jest w rolce 1m wysokości i 25m długości. Siatkę można łatwo ciąć, przycinać, modelować giąć. Dlatego też jest często podstawowym budulcem klatek dla zwierząt. Wykorzystywane też jest do budowy osłon maszyn w liniach produkcyjnych, osłon wentylatorów, a także sprawdza się w budownictwie.

Parametry techniczne:
  • Oczko 19x19mm
  • Drut: 1,45mm
  • Zabezpieczenie antykorozyjne: siatka cynkowana po zgrzaniu
  • Siatka pakowana jest w rolki o wysokości 1m i długości 25m.
Rodzaj siatki:
zgrzewana
Materiał:
stal ocynkowana
Grubość drutu:
1,45 mm
Rozmiar oczka :
19 x 19 mm
Szerokość siatki:
1 m
Długość siatki:
25 m
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSiatka zgrzewana, krata ocynkowna 19x19mm drut 1,45mm PREMIUM
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Siatka zgrzewana, krata ocynkowna 19x19mm drut 1,45mm PREMIUM