F1420

Siatka ochronna na drzewka owocowe Protektor 4,8 x 10 m

52,10 zł 42,36 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Oczekuje na dostawę
Kod produktu:
F1420
Powyższy produkt to idealne rozwiązanie dla osób chcących uchronić swoje drzewka i krzewy owocowe przed ptakami i innymi drobnymi szkodnikami. Stosować ją również można do zabezpieczenia upraw, ogrodów warzywnych i kwiatów. Popularnie wykorzystywana przy budowie oczek wodnych by osłonić pływające w nich ryby ozdobne.

Wykonana z elastycznego i lekkiego materiału doskonale zabezpiecza, jednocześnie nie powodując uszkodzeń ochranianych roślin. Bardzo łatwa do zainstalowania oraz przenoszenia. Wykorzystane przy produkcji siatki tworzywo sztuczne sprawia, że jest ona odporna na promieniowanie UV, substancje chemiczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Wytrzymałe i mocne sploty włókien powodują, że nadaje się ona do wielokrotnego zastosowania. Po zużyciu można ją poddać procesowi recyklingu.

Cena dotyczy 10 mb siatki ochronnej Protektor w kolorze zielonym. Rozmiar oczka wynosi 10 x 12 mm, dzięki czemu zapewniona jest właściwa cyrkulacja powietrza i rozproszenie światła - niezbędnych czynników do właściwego wzrostu roślin.

W ofercie dostępne są również siatki o następujących wymiarach:
Materiał:
tworzywo sztuczne
Rozmiar oczka :
10 x 12 mm
Szerokość siatki:
4,8 m
Długość siatki:
10 m
Kolor:
zielony
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSiatka ochronna na drzewka owocowe Protektor 4,8 x 10 m
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Siatka ochronna na drzewka owocowe Protektor 4,8 x 10 m