F1626

Sekcjoner do wyłączania lub załączania zasilania w ogrodzeniu elektrycznym

57,35 zł 46,63 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1626
Praktyczny sekcjoner do odłączenia bądź włączenia zasilania w linii pastucha dedykowany do stosowania w ogrodzeniach elektrycznych złożonych z kwater do wypasu zwierząt hodowlanych. Sekcjoner w całości wykonano z wysokiej jakości mocnego tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się wytrzymałością i solidnością. Dzięki przemyślanej konstrukcji sekcjoner można swobodnie wykorzystać do wysokich napięć w ogrodzeniach elektrycznych.

Sposób montażu: Sekcjoner montuje się na początku linii pastucha - pozwala to na swobodne załączenie lub wyłączenie całej armatury w dogodnym momencie. Urządzenie posiada na bokach trzy specjalne uchwyty, które służą do podłączenia elektryzatora oraz przewodów ogrodzenia w danej kwaterze.

Oferowany sekcjoner stanowi gwarancję bezpieczeństwa użytkowania pastucha oraz doskonałą ochronę przed impulsami elektrycznymi na linii ogrodzenia. Dodatkowym atutem jest specjalny przełącznik, który daje możliwość odłączania i podłączania zasilania kwater w rozległych systemach wypasu zwierząt. Funkcja ta pozwala na równoczesne zasilanie dwóch kwater bądź odłączenie jednej, podczas, gdy druga w dalszym ciągu będzie zasilana.

Materiał:
tworzywo sztuczne
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSekcjoner do wyłączania lub załączania zasilania w ogrodzeniu elektrycznym
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Sekcjoner do wyłączania lub załączania zasilania w ogrodzeniu elektrycznym