F1248

Rurkowy termometr do inkubatorów - klasyczny

58,61 zł 47,65 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1248
Wysokiej jakości skalowany termometr gwarantuje dokładność pomiaru wewnątrz inkubatorów, odchowalników, czy klujników. Jego niezaprzeczalną zaletą jest niezawodność, szybka reakcja na zmiany temperatury oraz mała bezwładność pomiaru.

Skala wyrażona jest zarówno w stopniach Celsjusza (20-45 o) jak i Farenheita (70-110o). Termometr głównie przeznaczony na potrzeby inkubacji jaj ptasich, dlatego na podziałce wyróżniono wartość 37,7oC (99,8oF) - temperaturę uznaną za najbardziej optymalną dla tego procesu. Dodatkowa podziałka, w zakresach nominalnych inkubacji 35 do 40o C, sprawia, że prezentowany produkt jest szczególnie przydatny jako uzupełniający element do kontrolni parametrów inkubacji.

Do sprawdzania temperatury wewnątrz termometru umieszczono czerwony atrament. Kolor ten został wybrany celowo by w wyraźny i precyzyjny sposób można było odczytać wskazywaną aktualnie wartość.

Poziom temperatury podczas inkubacji ma niebagatelne znaczenie dla prawidłowości przebiegu całego procesu- zbyt niska czy wysoka ma szkodliwy wpływ na rozwijający się embrion. Z tego względu temperatura powinna być stałe monitorowana. Ważne jest by wybrać do tego celu narzędzie najlepsze, a powyższy produkt na pewno do takich należy.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięRurkowy termometr do inkubatorów - klasyczny
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Rurkowy termometr do inkubatorów - klasyczny