F1500

Poskramiacz pęto do prowadzenia świń Professional - wysięgnik 60 cm

93,20 zł 75,77 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1500
Funkcjonalny oraz solidnie wykonany poskrom do prowadzenia trzody chlewnej, w szczególności knurów, które ze względu na siłę (narowistość) oraz masę powinny być kontrolowane za pomocą mocnego i wytrzymałego narzędzia.

Wykonany z najwyższej jakości materiałów niniejszy poskramiacz świń jest niezawodny w działaniu. Pętla poskramiająca zrobiona z grubej (6 mm) stalowej liny jest praktycznie nie do zerwania. Oferowana linka do prowadzenia świń jest w pełni bezpieczna dla zwierzęcia - nie powoduje u niego żadnych obrażeń. Za jej pomocą można jedynie skutecznie je sobie podporządkować, a nie okaleczać.

Pętlę poskramiacza zaciska się na ryju zwierzęcia, w taki sposób, aby ścisnąć żuchwę z górną szczęką. W tym momencie lina zaciąga się w odpowiednim stopniu za pomocą gumowej rączki (stalowa linka przebiega przez uchwyt), która poprzez specjalne wyprofilowania jest dodatkowo łatwa i wygodna w trzymaniu.

Dzięki samoblokującemu się mechanizmowi pętla poskromu pozostaje zaciśnięta dopóki użytkownik nie zadecyduje o jej poluźnieniu. Wpływa to znacznie na zwiększenie bezpieczeństwa samego prowadzenia -hodowca całą swą uwagę może skupić na kierowaniu zwierzęciem.

UWAGA: obecnie wysyłamy poskromy bez gumowych elementów zgodnie ze zdjęciem nr 1.
Wymiary:
Długość rączki: 60 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoskramiacz pęto do prowadzenia świń Professional - wysięgnik 60 cm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poskramiacz pęto do prowadzenia świń Professional - wysięgnik 60 cm