F1059

Poidło smoczkowe z zaworem kulkowym 1/2 cala

23,85 zł 19,39 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1059
Poidło smoczkowe z zaworem kulkowym mocowane na gwint 1/2 cala. Poidło w całości wykonane ze stali nierdzewnej. W tylnej części we wlocie zabezpieczone sitkiem przed dostawaniem się zanieczyszczeń. Poidła posiada 3 stopniową regulację przepływu wody, dzięki czemu łatwo można dostosować jego wydajność do pojonych zwierząt.

Zasada działania poidła smoczkowego z kulką jest podobna do poidła smoczkowego skośnego. W poidle z kulką jednak trzpień zaworu schowany jest wewnątrz poidła i jest on poruszany przez kulkę wystającą z jednej strony ustnika poidła. Dzięki temu rozwiązaniu zwierzę, aby ruszyć trzpieniem poidła musi chwycić w szczękę całe poidło. Eliminuje to ryzyko rozlewania wody, a zwłaszcza uniemożliwia zwierzętom "zabawę z wodą", które to zjawisko prowadziło często do dużych strat wody.

Poidła montuje się w poziomie lub pochylone pod kątem 45o bezpośrednio do rury wodociągowej (gwint 1/2 cala). Poidło dedykowane jest dla tuczników lub prosiąt o masie powyżej 20kg. Poidła z kulką znajdują również zastosowanie do pojenia cieląt i jagniąt.
Przeznaczenie:
Trzoda chlewna
Rodzaj poidła:
Smoczkowe
Wymiary:
długość 7,9 cm
Materiał:
stal nierdzewna
Średnica przyłącza gwintu:
1/2 cala
Kolor:
szary
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło smoczkowe z zaworem kulkowym 1/2 cala
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło smoczkowe z zaworem kulkowym 1/2 cala