F1303

Poidło mocowane do klatki dla gryzoni i królików

8,47 zł 6,89 zł
Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1303
Podstawowy element każdego systemu pojenia - można go zastosować zarówno w hodowlach profesjonalnych jak i tych hobbystycznych. Poidło przeznaczone dla różnego rodzaju mniejszych zwierząt, m. in. królików, szynszyli itp. Wykonany z nierdzewnego metalu jest odporny na zniszczenia oraz obgryzienia.

Poidło skonstruowane tak by jego montaż nie był skomplikowany ani pracochłonny. Urządzenie montuje się na każdego rodzaju klatce za pomocą specjalnie wyprofilowanych sprężynowych uchwytów, które pozwalają na bezpośrednie oraz stabilne umocowanie produktu. Woda doprowadzona jest za pomocą węża o średnicy 10mm, który mocuje się poprzez szczelne łączenie znajdujące się między uchwytami.

Taka konstrukcja zapewnia zwierzętom swobodny dostęp do poidła, a zarazem pozwala hodowcy odłączać oraz podłączać urządzenie do zasobnika (wedle potrzeb).
Wysoka jakość wykonania, przemyślana i solidna konstrukcja, skuteczność działania oraz niezawodność to niewymowne zalety oferowanego produktu.
Dla jeszcze większej wydajności możliwe jest zakupienie trójnika, dzięki któremu można podłączyć poidło z innymi elementami systemu.
Opisywany produkt:
Nie
Wykluczenie z darmowej dostawy:
Nie
Przeznaczenie:
Króliki
Materiał:
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Wymiary:
Długość: ok. 8 cm
Kolor:
szary
Rodzaj poidła:
Smoczkowe

Zaloguj się, żeby dodać opinię

Zaloguj się
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło mocowane do klatki dla gryzoni i królików