BESTSELLERF1317

Poidło kubeczkowe montowane na rurę z pływakiem - duże

11,85 zł 9,63 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1317
Wykonane z wysokiej jakości materiałów (trwałe tworzywo sztuczne) poidło skonstruowane na zasadzie systemów niplowych. Za pomocą specjalnego metalowego dozownika dawkowana jest woda do zbiorniczka o wymiarach 35 x 35 mm.

Wewnątrz miseczki o głębokości 30 mm wbudowany został specjalny pływak, który unosi się na wodzie. Jeżeli jest jej wystarczająco dużo, języczek jest na takiej wysokości by dopływ wody z węża został odcięty.

W momencie, gdy zwierzę upije trochę wody, naciśnie pływak odblokowując przez to nipel. Sprawi to, że płyn zacznie na nowo napływać, dopóki wody nie będzie na tyle dużo, aby języczek znów znalazł się na maksymalnej pozycji odcinając jej dopływ.

Poidło przeznaczone jest do montażu na gwint na kwadratowej rurze 22 x 22 mm. Należy je zainstalować na przedłużaczu (rys. 2) podwieszając w ten sposób miseczkę w pewnej odległości od rury. W ofercie posiadamy przedłużacze: 6 cm, 9 cm, 12 cm.

Zasada działania oferowanego produktu sprawia, że w miseczce zawsze znajduje się świeża woda, a ewentualne nieczystości (pochodzące z dziobów ptaków) opadają na dno.
Dodatkowo przemyślana konstrukcja ułatwia czyszczenie oraz pozwala na bezproblemowe przyłączenie urządzenia do rozległych systemów pojenia.

Wymiary:
Głębokość 30mm
Powierzchnia 35 x 45mm
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło kubeczkowe montowane na rurę z pływakiem - duże
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło kubeczkowe montowane na rurę z pływakiem - duże