F1313

Poidło kubeczkowe dla drobiu z pływakiem - małe

16,19 zł 13,16 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1313
Profesjonalne poidełko dedykowane dla różnego rodzaju ptaków, w szczególności gołębi i przepiórek. Przy budowie zastosowano wysokiej jakości materiały - uchwyt z nierdzewnego metalu, natomiast miseczka wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Produkt przeznaczony do montażu na ścianie klatki. Specjalnie wyprofilowane zaczepy sprawiają, że poidło jest solidnie przytwierdzone. Urządzenie połączone jest z innymi elementami systemu pojenia za pomocą węża o średnicy 10 mm.

Wewnątrz miseczki poidła umieszczony został zawór niplowy oraz ruchomy języczek pływakowy. Języczek, dotknięty przez zwierzę (jeszcze zanim zdąży się ono napić), wciska trzepień nipla powodując napływ wody do zbiorniczka. Takie rozwiązanie chroni przed rozlewaniem płynu oraz sprawia, że na dnie miseczki zawsze jest niewielka ilość wody. W celu zapobiegnięcia wysychania cieczy należy zastosować jedno poidło na ok. 20 ptaków.

Przemyślana oraz praktyczna konstrukcja, stosunkowo niska cena, solidność wykonania oraz pełna automatyczność pojenia to tylko kilka zalet, jakie niesie za sobą posiadanie niniejszego produktu. Do poidła można dodatkowo dokupić specjalny trójnik pozwalający na podłączenie większej ilości elementów.

Wymiary:
Głębokość 25mm
Powierzchnia: 30x30mm
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło kubeczkowe dla drobiu z pływakiem - małe
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło kubeczkowe dla drobiu z pływakiem - małe