F1311

Poidło kubeczkowe dla drobiu - automatyczne

13,53 zł 11,00 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1311
Poidło w całości wykonane z wysokiej klasy transparentnego tworzywa sztucznego jest wytrzymałe na uszkodzenia oraz łatwe do czyszczenia. Produkt w szczególności przeznaczony dla różnego gatunku ptaków, m. in. kur, kaczek, gęsi itp.
Opływowy kształt, stosunkowo duża głębokość (ok. 45 mm) oraz szerokość miseczki pozwala zwierzętom na bezproblemowe pobieranie płynu (nawet takim o okazałych dziobach).

Wbudowany mocny uchwyt pozwala na montaż poidła na każdej ścianie klatki, której grubość nie przekracza 4 mm. Zasobnik jest łatwy do instalacji, dzięki czemu w każdej chwili można go umieścić w innym miejscu. Poidełko łączy się z wężem o średnicy 7mm, dlatego idealnie nadaje się jako element składowy rozległego systemu pojenia.

Sposób działania poidła opiera się na zasadzie grawitacyjnego zaworu zaciskowego. Ruchomy uchwyt pod naporem wody opada lekko w dół, blokując napływ cieczy poprzez silikonową uszczelkę. W momencie, gdy płynu ubędzie zbiorniczek się nieco uniesie, uwalniając blokadę i pozwalając, aby miseczka na nowo zapełniła się do odpowiedniego poziomu.

Oferowany produkt sprawdza się w różnego rodzaju hodowlach. Poidło dostępne w kolorze żółtym.

Wymiary:
Głębokość: 45mm
[Dł. x szer.] 80x60mm
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło kubeczkowe dla drobiu - automatyczne
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło kubeczkowe dla drobiu - automatyczne