F1295

Poidło kropelkowe wciskane

6,29 zł 5,11 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1295
Powyższy produkt to element niezbędny przy konstruowaniu gospodarczego systemu pojenia. Poidło przeznaczone w szczególności do pojenia drobiu.

Obudowa wykonana została ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia. Ze względu na to, iż smoczek jest wciskany, założono na niego gumową uszczelkę, która dopasowując się do powierzchni rury gwarantuje szczelność łączenia. Precyzja wykonania sprawia, że mamy pewność, że woda nie będzie kapać, a przez to nie będzie marnowana.

Montaż poidła jest bardzo prosty - przy instalacji nie są konieczne specjalistyczne narzędzia. W kwadratowej rurze (najlepiej o wymiarach 22x22mm) wykręca się otwory o średnicy 10 mm. W otwory te należy wcisnąć nipel do połowy uszczelki.

Poidło zapewnia przepływ wody w granicach 75-105cm3/min. Jest to ilość orientacyjna, przy 20cm słupie wody i uniesionym trzpieniu poidła 3mm ku górze.

Produkt dopracowany w każdym najdrobniejszym szczególe, gwarantuje maksymalną szczelność i wydajność smoczka, która przekłada się na długą i efektywną pracę całego systemu pojenia.

Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Wymiary:
Gwint 1/8 cala
Kolor:
szary
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło kropelkowe wciskane
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło kropelkowe wciskane