F1277

Poidło Kompakt dla królików i gryzoni z metalowym kołnierzem i z uchwytem na butelkę

16,05 zł 13,05 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1277
Powyższe poidło przeznaczone jest do hodowli królików, bądź też innych gryzoni, trzymanych w systemie klatkowym. Zawiera ono uchwyt na butelkę, która zaopatrywać będzie specjalny zbiorniczek z wodą. Metalowy kołnierz oprócz otworów montażowych, ma za zadanie chronić pojemnik przez obgryzaniem i uszkodzeniami.

Produkt łatwo przymocować do pożądanego miejsca. W zestawie załączone są dwie śruby wraz z nakrętkami i motylkami, ułatwiającymi proces montażu do ściany klatki. Dzięki temu możemy być przekonani, że będzie ono stabilnie oraz solidnie przytwierdzone.

Po zakończeniu montażu, wystarczy umiejscowić w uchwycie butelkę z wodą, a ta na zasadzie różnicy ciśnień, będzie dozowała odpowiednią ilość wody do niebieskiego pojemniczka. Zbiornik na wodę posiada 3 cm głębokości. Zarówno on, jak i uchwyt na butelkę zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu są odporne na środki czyszczące.

Zastosowanie oferowanego poidła ułatwia zachowanie porządku w klatce oraz zwiększa komfort wynikający z zajmowania się hodowlą. Dla ułatwienia dołączono instrukcję montażu.
Przeznaczenie:
Króliki
Rodzaj poidła:
Na butelkę
Wymiary:
wysokość 13,5 cm, szerokość 14 cm
Materiał:
stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Kolor:
niebieski
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło Kompakt dla królików i gryzoni z metalowym kołnierzem i z uchwytem na butelkę
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło Kompakt dla królików i gryzoni z metalowym kołnierzem i z uchwytem na butelkę