F1057

Poidło dzwonowe bezbalastowe RIM-100

120,84 zł 98,24 zł
  • Kup 10 po 107,74 zł 87,59 zł za każdy i zaoszczędź 11%

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1057
Doskonałe, specjalistyczne poidło dzwonowe bezbalastowe z głęboką rynienką. Szczególnie polecane do hodowli kaczek, gęsi i indyków. Poidło posiada dzwon o charakterystycznym kształcie, środek wąski z korzyścią dla rynienki poidła, która jest w nim głęboka na 10cm i szeroka na 80cm. Sprawia to, że rynienka jest głęboka i szeroka co ułatwia pobieranie z niej wody dużym ptakom, zwłaszcza blaszkodziobym.

Dzwon poidła wykonany jest mocnego i grubego plastiku, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Poidło nie posiada osobnego balastu, który miałby je stabilizować, tę rolę pełni tutaj sam dzwon poidła z rynienką, w której nagromadzona woda jest na tyle ciężka, że ogranicza to niekontrolowane ruchy poidła.

Poidła posiada w pełni serwisowalny zawór. Posiada możliwość regulowania momentu odcięcia, dzięki czemu poziom wody w miseczce w pewnym stopniu można regulować. Woda doprowadzana jest do zaworu poprzez wąż ø7mm. Zawór posiada wymienny króciec, dzięki czemu nawet gdy wjeście zaworu zostanie uszkodzone mechanicznie, wystarczy wymiana samego króćca, bez konieczności wymiany całego zaworu.

Warto zaznaczyć, że zawór poidła wraz ze wszystkimi podzespołami jest w pełni serwisowalny, dzięki czemu koszty eksploatacji nawet po wielu sezonach nie są wysokie. Listę części zamiennych, które można nabyć w naszym sklepie przedstawia zdjęcie nr 2.

Poidło RIM-100 sprzedawane jest w komplecie z linką do podwieszenia, ślizgaczem do regulacji wysokości oraz zaczepem na hak.
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Średnica poidła: 284mm, wysokość brzegu korytka: 100cm szerokość rynienki: 83mm
Kolor:
czerwony, zółty
Rodzaj poidła:
Dzwonowe
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło dzwonowe bezbalastowe RIM-100
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło dzwonowe bezbalastowe RIM-100