F2029

Poidło dla królików z dozownikiem skierowanym pionowo w dół - pojemność 0,5l

17,78 zł 14,46 zł

Darmowa dostawa
od 89 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F2029
Wytrzymałe poidło kropelkowe dla królików i gryzoni z zasobnikiem 0,5 litra. Poidło z zasobnikiem dla królików przeznaczone jest do zawieszenia na klatce. Królik pobiera wodę z poidełka smoczkowego, wkręconego w przedłużacz kolankowy, skierowany pod kątem 90 stopni, wychodząc z zasobnika. Ten typ pojnika może być także uniwersalnie stosowany do innych zwierząt futerkowych i gryzoni np. szynszyli.

Oferowane poidło kropelkowe dla gryzoni posiada zasobnik wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Otwierana pokrywa poidełka pozwala komfortowo uzupełniać wodę, a także chroni wodę przed zanieczyszczeniem. Poziom wody w zasobniku można monitorować, dzięki transparentnym strefom na poidle.

Pojnik dla królików można łatwo zamocować do dowolnej klatki. Montaż ułatwiają dołączone sprężyny mocujące, którymi przytwierdzamy zasobnik do ściany klatki.

Warto wspomnieć, że smoczek poidła jest wymienny i po dłuższej eksploatacji można go zastąpić nowym: zapasowy smoczek do poidła kropelkowego z zasobnikiem.
Przeznaczenie:
Króliki
Rodzaj poidła:
Kropelkowe
Pojemność:
0,5 l
Wymiary:
wysokość 10 cm
Materiał:
stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Kolor:
zielony
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło dla królików z dozownikiem skierowanym pionowo w dół - pojemność 0,5l
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło dla królików z dozownikiem skierowanym pionowo w dół - pojemność 0,5l