F1309

Poidło dla królików i gryzoni z wciskanym trójnikiem - mocowane na śruby

11,99 zł 9,75 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1309
Profesjonalne i solidnie wykonane poidło z dozownikiem często stosowane w hodowlach profesjonalnych oraz hobbystycznych. Przeznaczone do systemów pojenia zwierząt klatkowych takich jak gryzonie i króliki.

Element ten montuje się na ścianach klatki za pomocą dwóch przykręcanych na śruby uchwytów. Montaż nie jest skomplikowany, a cała instalacja, dzięki zwartej budowie poidła oraz odpowiednim rozstawie ramion (zaczepów), jest solidnie przytwierdzona.

Wykonany ze stali ocynkowanej jest odporny na uszkodzenia a także gryzienie przez zwierzęta. Wytrzymała konstrukcja daje gwarancję na to, że poidło będzie służyło przez lata, dalej wyglądając estetycznie.

W komplecie zawarty jest wciskany trójnik, który umożliwia podłączenie kilku elementów systemu pojenia naraz. Jest to bardzo praktyczne przy większych hodowlach. Trójnik, wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości, posiada dwa wyjścia o średnicy 10 mm oraz jedno wyjście o średnicy 7 mm.

Oferowany produkt, dzięki swej wydajności, precyzji wykonania oraz skuteczności jest często wybierany przez wielu hodowców.

Przeznaczenie:
Króliki
Materiał:
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Wymiary:
Długość: ok. 7,5 cm
Kolor:
szary
Rodzaj poidła:
Smoczkowe
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło dla królików i gryzoni z wciskanym trójnikiem - mocowane na śruby
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło dla królików i gryzoni z wciskanym trójnikiem - mocowane na śruby