F1603

Poidło dla kóz i owiec ocynkowane 30 l

532,42 zł 432,86 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Towar na zamówienie
Kod produktu:
F1603
Praktyczne oraz solidne poidło przeznaczone dla kóz oraz owiec. Oferowane poidło wykonano ze stali ocynkowanej, dzięki czemu jest ono odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne (wilgoć, niska temperatura, promieniowanie UV), wytrzymałe (nie ulega zniszczeniom mechanicznym) oraz łatwe w dezynfekcji za pomocą standardowych środków czyszczących.

Woda z poidła dla owiec dozowana jest do miseczki (zdjęcie 2) na zasadzie różnicy ciśnień. W ten sposób po napełnieniu 30 litrowego zbiornika wodą, miseczka będzie się samoczynnie uzupełniać świeżym płynem. W ten sposób zwierzęta będą miały swobodny i niczym nieograniczony dostęp do wody przez długi czas. Miseczka dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej nie ulega korozji.Głębokość niniejszej miseczki wynosi ok. 10 cm .

Poidło dla kóz posiada szczelny zawór, który ochrania otwór doprowadzający wodę. Woda do miseczki doprowadzana jest za pomocą specjalnego wężyka. Niniejsze poidło zbiornikowe wyposażone zostało w solidny i mocny uchwyt, który pozwala na zamocowanie poidła do ściany. Dla ułatwienia montażu do zestawu dołączono 2 kołki rozporowe.

Poidło dla kóz i owiec jest niezwykle funkcjonalne i staje się szczególnie przydatne w dużych hodowlach. W skład niniejszego zestawu do pojenia kóz i owiec wchodzą następujące elementy:
  • - zasobnik ocynkowany na wodę o pojemności 30 l z zaworem
  • - miska ze stali nierdzewnej o średnicy 25 cm
  • - komplet wężyków
  • - rurka ochronna
  • - uchwyt mocujący o długości 64 cm
  • - 2 kołki rozporowe

Uwaga! Po czyszczeniu poidła dla kóz produkt należy dokładnie opłukać je wodą, aby usunąć środki chemiczne.
Przeznaczenie:
Kozy , Owce
Pojemność:
30 l
Wymiary:
33 x 45 cm
Materiał:
stal ocynkowana
Kolor:
szary
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło dla kóz i owiec ocynkowane 30 l
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło dla kóz i owiec ocynkowane 30 l