F1618

Poidło automatyczne mocowane do klatek dla drobiu, bażantów, kuropatw

62,84 zł 51,09 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1618
Praktyczne poidło automatyczne przeznaczone do mocowania do ścian klatek dla ptaków. Oferowane poidło idealnie nadaje się do stosowania w systemie klatkowym dla drobiu, kuropatw czy bażantów. Poidło posiada łączenie na wąż fi 10 mm, za pomocą którego element można wpiąć w ogólną linię pojenia.

Poidło samoczynnie napełnia się wodą, dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji. Wewnątrz poidła dla kuropatw umieszczony został specjalny pływak, który unosząc się blokuje zawór wstrzymujący przybieranie wody. Jeśli w miseczce znajduje się dostateczna ilość płynu, zawór jest zamknięty, a woda nie napływa. W miarę jak ptaki stopniowo upijają płyn z miseczki - pływak powoli odblokuje zawór pozwalając na napłynięcie świeżej wody. Takie rozwiązanie powoduje, że wewnątrz miseczki znajduje się ciągle odpowiedni poziom świeżej wody.

Automatyczne poidło dla bażantów wyposażone zostało w wyprofilowane uchwyty pozwalające na łatwe i solidne zainstalowanie produktu w wybranym miejscu. Obudowę poidła dla drobiu wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, natomiast miseczkę w całości ze stali nierdzewnej. Niezaprzeczalnym atutem poidła jest kształt i wielkość miseczki, który został dobrany tak, by ptaki miały swobodny i nieograniczony dostęp do świeżej wody. Dodatkowo w dolnej części poidła znajduje się przydatny otwór rewizyjny.

Wymiary:
Wysokość poidła: 10 cm
Szerokość: 11 cm
Głębokość miseczki: 2,5cm
Średnica miseczki: 5,5 cm
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło automatyczne mocowane do klatek dla drobiu, bażantów, kuropatw
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło automatyczne mocowane do klatek dla drobiu, bażantów, kuropatw