F1572

Pastuch elektryczny dla zwierząt domowych - kompletny zestaw GARD Home 100 z taśmą

495,47 zł 402,82 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1572
Uniwersalny zestaw ze wszystkimi elementami (poza słupkami) potrzebnymi do stworzenia przydomowego ogrodzenia elektrycznego. Budowa pastucha może być wymagana w sytuacjach, gdy zachodzi problem z niesfornym psem, kotem lub innym zwierzęciem domowym, natarczywie niszczącym grządki lub uciekającym z określonego terenu.

Budując przydomowy pastuch elektryczny musimy pamiętać, aby ten był dobrze widoczny nie tylko dla zwierząt, ale i dla otoczenia np. osób trzecich. W prezentowanym zestawie użyto elektryzatora EasyGard generującego napięcie 7200 V oraz moc impulsu 850 mJ. Takie parametry sprawiają, że urządzenie skutecznie działa na zwierzęta domowe oraz nie wyrządza krzywdy osobom postronnym. Elektryzator zasilany jest z sieci 230 V i pozwala zbudować ogrodzenie elektryczne o długości nawet 2 km.

Zielona taśma Ruban 10 mm w szpuli 100 m posiada wysokie parametry przewodnictwa elektrycznego. Tworzą ja włókna polietylenowe wraz z wplecionymi drucikami ze stali nierdzewnej. Co ważne, taśma tworząca ogrodzenie elektryczne, jest bardzo dobrze widoczna dla ludzi i zwierząt, które to doskonale ją zapamiętują. Taśma montowana jest na specjalnych izolatorach do drewna, które dołączone są do zestawu w ilości 50 sztuk.

Zestaw ogrodzenia elektrycznego dopełniają uziom standardowy okrągły (odpowiadający za właściwe uziemienie) oraz tabliczka ostrzegawcza (montowana co 50 m ogrodzenia). Do kompletu dodano również poradnik w języku polskim z instrukcją instalacji i generalnymi informacjami odnośnie ogrodzeń elektrycznych. Wszystkie elementy zestawu objęte są 2-letnią gwarancją.
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPastuch elektryczny dla zwierząt domowych - kompletny zestaw GARD Home 100 z taśmą
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Pastuch elektryczny dla zwierząt domowych - kompletny zestaw GARD Home 100 z taśmą