BESTSELLERF1791

Palik ogrodzenia elektrycznego STRONG wzmocniony 105cm biały

8,15 zł 6,63 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1791
Gruby palik 25 mm do budowy ogrodzeń elektrycznych z podwójną stopką. Wersja STRONG wykonana została z wysokojakościowego polipropylenu dodatkowo wzmocnionego i utwardzonego w celu uzyskania większej wytrzymałości i trwałości niż standardowe słupki. Palik ogrodzeniowy nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Odporny jest na wpływ skrajnych temperatur oraz na szkodliwe działanie promieni UV.

Słupek do pastucha przeznaczony jest do tworzenia ogrodzeń elektrycznych nawet wielokilometrowych. Wyposażony jest w szereg uchwytów i mocowań przystosowanych do różnego typu przewodów: druta do pastucha, specjalnej plecionki elektrycznej czy wykorzystywanej np. w hodowlach koni taśmy ogrodzeniowej.

Każdy słupek do przewodów elektrycznych posiada 9 uchwytów do mocowania róznego typu przewodników.
Całkowita długość palika wynosi 105cm, stalowy trzpień ma długość ok. 20cm, natomiast słupek po wbiciu w ziemię wystaje na wysokość 90cm. Paliki ogrodzeniowe szprzedawane są na sztuki, i dostarczane do klienta w paczkach spiętych specjalnymi spinkami - dlatego są łatwe w transporcie i przenoszeniu.
Wymiary:
105 cm
Kolor:
biały
Energia impulsu:
0,4 J
Obciążenie zrywające:
< 50 kg
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPalik ogrodzenia elektrycznego STRONG wzmocniony 105cm biały
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Palik ogrodzenia elektrycznego STRONG wzmocniony 105cm biały