F1211

Owoskop - prześwietlarka do jaj

118,60 zł 96,42 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1211
Produkt ceniony, zwłaszcza przez hodowców drobiu, przywiązujących dużą wagę do profesjonalnej pracy. Prześwietlarki są niezbędne w miejscach, gdzie prowadzi się inkubację jaj ptasich. Dzięki temu urządzeniu już po 7 dniach procesu wylegiwania możemy sprawdzić czy zarodek rozwija się właściwie.

Lampa ma specjalną końcówkę o otworze wylotowym dopasowanym, tak aby możliwe było przyłożenie prześwietlarki bezpośrednio do skorupy jajka. W ten sposób, światło pada wyłącznie do jego wnętrza, dając pełny obraz tego co dzieje się w środku. Produkt ceniony, zwłaszcza przez hodowców drobiu, przywiązujących dużą wagę do profesjonalnej pracy.

Zalecane jest użycie prześwietlarki w maksymalnie zaciemnionym pokoju - wtedy łatwiej jest dostrzec wszelkiego typu zmiany embrionu.

Światło o najlepszej barwie uzyskujemy dzięki standardowej żarówce o mocy 60W. Żarówka montowana jest na gwincie E27 (taki jak zwykła żarówka) - dlatego jej wymiana nie przysparza kłopotu.

Za pomocą specjalnego przycisku zarówno uruchamiamy owoskop, jak i wyłączamy go po skończonej pracy.

Drewniany uchwyt jest ergonomiczny ułatwia manipulację urządzeniem, w skutek czego można dokładniej zbadać wszystkie inkubowane jajka.

Owoskop zasilany z sieci: 230V.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięOwoskop - prześwietlarka do jaj
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Owoskop - prześwietlarka do jaj