F1738

Osłonka na dziób ptaka - gumowa w komplecie 20 szt.

33,43 zł 27,18 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1738
Osłonki gumowe przeznaczone w szczególności dla dorosłych bażantów popularnie stosowane są na wielu fermach drobiu. Osłonki dla bażantów stanowią doskonalą formę walki z kanibalizmem oraz wydziobywaniem piór przez osobniki w hodowli. Okular frontalnie osłania pole widzenia ptaka, przez co skutecznie zapobiega agresywnemu zachowaniu bażantów. Jednocześnie nakładka na dziób nie przeszkadza zwierzęciu w pobieraniu pokarmu.

Oferowane osłonki mocuje się do nozdrzy ptaka poprzez specjalny uchwyt z tworzywa sztucznego, na którym osadzony jest gumowy okular. Uchwyt nozdrzowy bezproblemowo instaluje się na dziobie bażanta poprzez rozszerzenie za pomocą specjalnych kleszczy (zdjęcie nr 4). Założona osłonka dla ptaków jest idealnie dopasowana do kształtu dzioba i utrzymuje się wyjątkowo solidnie.

Osłonka dla bażantów w formie okularów jest bardziej funkcjonalna i humanitarna niż tradycyjne nakładki dla ptaków. Osłonka przeciw kanibalizmowi sprzedawana jest w bistrze liczącym 20 sztuk gumowych okularów oraz 20 szt. plastikowych uchwytów nozdrzowych.

Wymiary:
Gumowy okular [dł. x wys.] 47 x 27 mm, grubość: 1 mm
Plastikowy uchwyt [dł. x szer.] 18 x 22 mm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięOsłonka na dziób ptaka - gumowa w komplecie 20 szt.
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Osłonka na dziób ptaka - gumowa w komplecie 20 szt.