F1341

Odpowietrznik odpowietrzające zakończenie linii pojenia na klej

35,19 zł 28,61 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1341

Oferowany produkt jest przeznaczony do montażu na kwadratową rurę 22 x 22 mm - łączony z nią za pomocą kleju uszczelniającego do PCV-U. Idealnie nadaje się jako element odpowietrzający do zakończenia krótkich linii systemu pojenia (do 20 mb).

Odpowietrznik wykonany został z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Rurka produktu zrobiona została z transparentnego materiału, w której dodatkowo umieszczono czerwoną kuleczkę. Ten drobny element ma za zadanie wskazywać wysokość słupa wody.

Specjalny korek spustowy daje możliwość wylania wody w celu przeczyszczenia. Odpowietrznik perfekcyjnie zabezpiecza cały system pojenia przed zapowietrzeniem. Jest to szczególnie przydatne w momencie, gdy układ pojenia podłączony jest do reduktora ciśnienia wody.

Dodatkowo odpowietrznik można wyposażyć w gumową złączkę opaskową na kwadratową rurę PCV. Część ta pozwoli szczelnie zacisnąć otwór odpowietrznika z rurą bez konieczności użycia kleju.

Produkt bardzo dobrze sprawdza się jako zakończenie odpowietrzające krótką linię systemu pojenia, zapewnia szczelne łączenie miedzy elementami oraz skutecznie chroni przed awarią całego układu. W ofercie dostępne są także zapasowe kulki do odpowietrzników.

Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Długość rurki odpowietrznika: 45 cm
Kolor:
czerwony, zółty, biały, transparentny
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięOdpowietrznik odpowietrzające zakończenie linii pojenia na klej
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Odpowietrznik odpowietrzające zakończenie linii pojenia na klej