F1243

Odchowalnik CALDO CIP

475,23 zł 386,37 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1243
Profesjonalne urządzenie włoskiej firmy Novital stanowi niezbędny element dla każdego hodowcy ptaków, który samodzielnie inkubuje jaja. Służy do zapewnienia optymalnych warunków świeżo wyklutym pisklętom , które w pierwszych 7 dniach życia potrzebują szczególnej troski. Opieka, którą się w tym czasie nad nimi roztoczy ma niebagatelny wpływ na ich kondycję po wyciągnięciu z aparatu lęgowego. W szczególności dotyczy to wrażliwych gatunków, takich jak m.in.: bażanty, pawie, indyki czy przepiórki, które muszą stopniowo przystosować się do samodzielnego życia.

Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS jest łatwy do czyszczenia i dezynfekcji, a także niezwykle odporny na wysoką temperaturę. W odchowalniku jednorazowo pomieścić można ok. 30 pisklaków. Jest to liczba względna - zależna od gatunku ptaków.

Urządzenie wyposażone jest w lampę promiennikową z regulowaną wysokością. Gwarantuje ona pisklętom idealne warunki (przede wszystkim odpowiedni stopień ciepła), jakie w naturalnym środowisku zapewnia im kwoka.
Usuwanie nieczystości jest bardzo proste i higieniczne, dzięki podłożu wykonanego z kratki oraz zamontowanej specjalnej tacce.

Odchowalnik ten jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wysoką higienę pracy oraz profesjonalizm w działaniu.
Produkt zasilany z sieci: 230V.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięOdchowalnik CALDO CIP
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Odchowalnik CALDO CIP