F1411

Mocowanie do poideł smoczkowych w systemie klatkowym z regulowaną wysokością

18,24 zł 14,83 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1411
Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego mocowanie do poideł smoczkowych jest wytrzymałe oraz łatwe do czyszczenia. Całkowita wysokość oferowanego produktu to 33 cm. Przemyślana konstrukcja sprawia, że łatwo jest je umieścić w każdym dogodnym miejscu.

Instalacja niniejszego przedmiotu nie jest trudna. Za pomocą specjalnie wyprofilowanych uchwytów można umieścić regulator pomiędzy klatkami. Uchwyty te zapewniają solidne przytwierdzenie regulatora do ścian klatek. Mocowanie posiada dodatkowo otwór do podwieszania na lince stylonowej. Dzięki temu za sprawą jednego urządzenia możemy równocześnie napoić zwierzęta znajdujące się w dwóch różnych klatkach.

Przedmiot wyposażony jest w dwa wyjścia na węże o średnicy fi 7 mm, które doprowadzają wodę do smoczków. Rozstawione na odpowiednią szerokość ramiona pozwalają zwierzętom na swobodne dojście do poideł. Poidła kropelkowe można podłączyć bezpośrednio do regulatora bądź można je też zainstalować na przedłużaczu. Mocowanie posiada gwint 1/8 cala .
Wymiary:
Długość: 33 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięMocowanie do poideł smoczkowych w systemie klatkowym z regulowaną wysokością
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Mocowanie do poideł smoczkowych w systemie klatkowym z regulowaną wysokością