F1170

Młynek do mielenia ziaren MAGNUM - moc 750 W

1 735,38 zł 1 410,88 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1170

Oferowany młynek to znakomite urządzenie, które przyda się w każdym gospodarstwie domowym, w którym członkowie chcą cieszyć się chlebem z własnoręcznie przygotowanej mąki. Dla tych osób mamy do zaoferowania doskonałe młynki domielenia ziarna. Działanie ich jest bardzo proste: do pojemnika wsypujemy ziarno, włączamy przycisk uruchamiający na młynku i już po krótkiej chwili mamy gotowy produkt. W czasie godziny młynek jest w stanie zmielić na mąkę lub paszę od 90 do nawet 250 kg ziarna.

Młynek jest niezwykle funkcjonalny głównie dzięki sitom o zróżnicowanej średnicy otworów,za pomocą których decydujemy o stopniu zmielenia ziarn . W zestawie są dostępne sita o następujących średnicach:

Φ2,5 mm

Φ4 mm

Φ6 mm

Φ8 mm


Aby ze zmielenia, np. żyta lub pszenicy wyszła mąka, już za pierwszym mieleniem, potrzebne jest najdrobniejsze sito o średnicy otworu 1mm. Sita tego nie ma w oferowanym zestawie ale można je dokupić w naszym sklepie. Dla zapewnienia bezpieczeństwa pracy młynek ma wbudowaną specjalną śrubę, która chroni nas przed przypadkowymi uszkodzeniami ciała. Dodatkowym atutem jest stabilna konstrukcja młynka.

Waga młynka wynosi zaledwie 15 kg a mimo to gwarantuje stabilną i ergonomiczną pracę z urzadzeniem. W komplecie znajduje się również wiadro na zmielone ziarno. Oferowane młynki stosowane są także w palarniach kawy, gdzie stosuje się je do mielenia ziaren kawy (także kawy zielonej).

Materiał:
stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Wymiary:
Szerokość: 67 cm; Głębokość: 67 cm; Wysokość: 98 cm
Kolor:
niebieski, pomarańczowy, biały
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięMłynek do mielenia ziaren MAGNUM - moc 750 W
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Młynek do mielenia ziaren MAGNUM - moc 750 W