F1177

Młynek do mielenia - moc 1500 W

3 425,20 zł 2 784,72 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1177

Młynek do mielenia zboża jest dobrym pomysłem dla osób, które chcą czerpać przyjemność z pieczenia chleba z własnej mąki. Posiadanie takiego młynka daje pewność, że mąka z niego powstająca jest ekologiczna i nie zawiera ulepszaczy. Poza tym jest niezastąpiony przy produkcji paszy dla zwierząt.

Młynek ma niezwykle prosty system działania. Najpierw wybieramy sito o odpowiedniej średnicy otworu, które decyduje o stopniu rozdrobnienia zboża. Następnie do pojemnika wsypujemy ziarno, np. pszenicy, ustawiamy przepust, włączamy i odczekujemy aż młynek skończy mielenie. Należy wspomnieć, że minimalna wydajność młynka na godzinę to 60 kg,a maksymalna 360kg. Dla zapewnienia bezpieczeństwa pracy młynek ma wbudowaną śrubę, która zapobiega samoczynnemu załączeniu, przez co chroni nas przed przypadkowymi uszkodzeniami ciała.

W komplecie znajdują się sita o średnicy otworów: 2,5 mm, 4 mm, 6 mm oraz 8 mm. Warto taż wspomnieć, że młynek ma demontowane nogi, jest niewielkich gabarytów i waży nie więcej niż 30kg, co ułatwia przenoszenie go w dogodne miejsce. Oferowane młynki stosowane są także w palarniach kawy, gdzie stosuje się je do mielenia ziaren kawy (także kawy zielonej).

Materiał:
stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Wymiary:
Szerokość: 62 cm; Głębokość: 62 cm; Wysokość: 102 cm
Kolor:
zółty, czarny
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięMłynek do mielenia - moc 1500 W
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Młynek do mielenia - moc 1500 W