F1172

Młynek do mąki i paszy - moc 900 W

2 293,98 zł 1 865,02 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1172

Młynek idealnie nadaje się do mielenia mąki, np. żyta, jęczmienia, pszenicy, a także innych zbóż nawet wysuszonej kukurydzy lub grochu. Młynek jest gwarancją na to, że uzyskana za jego pomocą mąka lub pasza będzie najwyższej jakości. Często mamy wątpliwości co do jakości mąki zakupionej w sklepie. Posiadanie młynka rozwiązuje ten problem i daje nam pewność skąd pochodzi ziarno, oraz że nie ma w niej żadnych ulepszaczy.

Niewielki rozmiar młynka sprawia, że jest poręczny i może zostać przeniesiony praktycznie w każde, dogodne dla nas miejsce. Waga młynka to ok. 15 kg. Stabilna konstrukcja młynka pozwala na bezpieczną i wygodną pracę. W komplecie dołączone są trzy wymienne sita o różnej średnicy otworu. W zestawie otrzymają Państwo sita o następujących średnicach otworów: 4 mm, 6 mm i 8 mm. Sita powodują, że uzyskany produkt może mieć różny stopień rozdrobnienia. Minimalna wydajność młynka na godzinę to 50kg, natomiast maksymalna wynosi 260 kg.

W komplecie z młynkiem zbożowym dołączone jest wiadro na zmielone ziarno. Dodatkowo młynek wyposażony jest w czujnik, który chroni silnik w razie przerwy w dostawie prądu - funkcja automatycznego załączenia. Kolejną zaletą młynka jest możliwość demontażu nóg. Poza tym, w łatwy sposób można odkręcić pokrywę by zmieniać sita bądź ostrza. W celu uniknięcia ryzyka przypadkowych obrażeń, młynek posiada zabezpieczenia przed uruchomieniem ostrzy dzięki wbudowanej specjalnej śrubie. Śruba ta zabezpiecza przed samoczynnym załączeniem się młynka. Oferowane młynki stosowane są także w palarniach kawy, gdzie stosuje się je do mielenia ziaren kawy (także kawy zielonej).

Do młynka można dodatkowo dokupić sita zapasowe o mniejszych oczach - 1 mm, 1,5 mm lub 2,5 mm, a także zapasowe ostrza.

Materiał:
stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Wymiary:
Szerokość: 67 cm; Głębokość: 67 cm; Wysokość: 98 cm
Kolor:
zielony, niebieski, zółty, biały
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięMłynek do mąki i paszy - moc 900 W
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Młynek do mąki i paszy - moc 900 W