F1596

Mała sprężyna naciągowa z izolatorem - amortyzator do pastuchów elektrycznych

26,48 zł 21,53 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1596
Przydatny element każdego ogrodzenia elektrycznego dla zwierząt hodowlanych. Sprężyna napinająca z izolatorem znacząco zwiększa całkowitą wytrzymałość linii pastucha. Dzięki jej zastosowaniu chroniony jest przewód tworzący ogrodzenie przed nieoczekiwanym zerwaniem, wynikającym na napierania zwierząt na linkę stalową, drut, plecionkę lub taśmę. Amortyzator tego typu zalecany jest szczególnie do pastuchów m. in. bydła mięsnego i koni.

Oferowana sprężyna amortyzująca ogrodzenie elektryczne montowana jest na zakończeniu linii pastucha - bezpośrednio do słupka końcowego, z wykorzystaniem izolatora narożnego. Sprężyna naciągowa została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu posiada wysoką wytrzymałość i jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Sprężynę tworzy aż 24 zwojów, dzięki czemu w rezultacie bardzo dobrze reaguje na wszelkie naciski na przewód linii ogrodzenia. Izolator, który jest trwale połączony z amortyzatorem, wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w efekcie czego posiada wysokie parametry izolacyjne.

Sprężyna amortyzująca do ogrodzeń elektrycznych oprócz ochrony przed zrywaniem, minimalizuje koszty wynikające z utrzymania pastucha. Element zalecany każdemu hodowcy budującemu takie ogrodzenie. W celu amortyzacji ogrodzenia w odcinkach pośrednich, w naszej ofercie znajduje się sprężyna naciągowa bez izolatora. Dla osób pragnących chronić pola uprawne przed zwierzyną leśną, zalecana jest większa sprężyna amortyzująca pastuch o długości 33 cm.
Energia impulsu:
0,4 J
Obciążenie zrywające:
< 50 kg
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięMała sprężyna naciągowa z izolatorem - amortyzator do pastuchów elektrycznych
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Mała sprężyna naciągowa z izolatorem - amortyzator do pastuchów elektrycznych