BESTSELLERF3126

Linka stalowa fi 2 mm nierdzewna do systemu podwieszania - 1 mb

1,43 zł 1,16 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F3126

Linka stalowa o średnicy 2 mm stosowana jest w pomieszczeniach inwentarskich przy automatycznych systemach pojenia i karmienia. Zaczepiana jest w linii wzdłużnej, co ok. 3m. Jej zadaniem jest podtrzymywanie na właściwym poziomie kolejnych fragmentów linii pojenia oraz karmienia. Świetnie nadaje się do systemów pojenia oraz karmienia indyków.

System pojenia i karmienia indyków odróżnia się znacząco od pozostałych (np. brojlerów lub kaczek) wydajniejszymi smoczkami, większą rurą, miskami oraz karmidłami - o innym i większym kształcie. Ważnym aspektem jest również fakt, iż indyki posiadają większą siłę np. od brojlerów, np. podczas wydziobywania pożywienia z karmideł, z tego powodu poidła i karmidła muszą być zamontowane na mocnych i wytrzymałych linach. Dlatego też przedstawiona linka stalowa nierdzewna 2mm jest doskonałym rozwiązaniem do hodowli indyków, ze względu na swoją wysoką jakość oraz trwałość ii wytrzymałość.

Linka stalowa nierdzewna 2mm jest odporna na przecieranie oraz próby przegryzienia przez zwierzęta. Ze względu na swoją nierdzewność jest odporna na wszelkie działanie wilgoci, wahania temperatury i inne szkodliwe czynniki.
Przedstawiona linka stalowa 2mm tworzy splot 7x7 (zdjęcie nr 3), w której rdzeń wykonany jest z liny stalowej, skutkuje to bardzo wysoką wytrzymałością, odpornością na zrywanie oraz rozciąganie. Szacowany nacisk, jaki jest w stanie wytrzymać przedstawiona linka stalowa 2mm wynosi ok. 225kg.

Linka stalowa nierdzewna 2mm sprzedawana jest na metry bieżące.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięLinka stalowa fi 2 mm nierdzewna do systemu podwieszania - 1 mb
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Linka stalowa fi 2 mm nierdzewna do systemu podwieszania - 1 mb