F1631

Kompletna linia pojenia gołębi i przepiórek - na 35-60 ptaków

166,58 zł 135,43 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1631
Praktyczny zestaw do konstrukcji systemu pojenia stanowi element niezastąpiony w każdej hodowli ptaków. Całość jest kompletna i gotowa do łatwego i szybkiego montażu. Oferowana linia pojenia przeznaczona jest dla gołębi, przepiórek, kuropatw, a także drobiu. Idelanie sprawdza się w niewielkich hodowlach przydomowych, stanowiąc gwarancję niezawodności. System pojenia w znacznym stopniu podnosi komfort pracy.

Znajdujące się w zestawie poidło kubeczkowe posiada niski stan wody, co eliminuje możliwość rozlewanie jej na ściółkę kurnika bądź gołębnika. Element wyposażony jest w specjalny ruchomy języczek, który podczas pobierania wody przez zwierzę, odblokowuje się napełniając miseczkę świeżym płynem. Oferowane poidełko najlepiej jest stosować przy dużym zagęszczeniu ptaków (ok. 20 sztuk na jedno poidło).

Montaż: Linie pojenia gołębi należy zamocować, np. na płaskiej desce lub na siatce od woliery. Wykorzystanie deski pozwala na bezproblemowe dostosowywanie wysokości poideł do rozmiarów ptaków. Wszystkie elementy systemu pojenia przepiórek łatwo łączy się za pomocą specjalnego trójnika. Na początku linii należy umieścić filtr w celu ochrony przed zanieczyszczeniami. Zaleca się, aby poidła kubeczkowe instalować min. co 30 cm. Możliwe jest łączenie zestawów.
Wymiary:
Długość węża 10m, 5 poideł miseczkowych małych
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKompletna linia pojenia gołębi i przepiórek - na 35-60 ptaków
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Kompletna linia pojenia gołębi i przepiórek - na 35-60 ptaków