F1539

Klatka transportowa dla przepiórek i gołębi 67 x 45 x 15 cm

238,59 zł 193,98 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1539
Wykonana z najwyższej jakości materiałów, skrzynka do transportu gołębi i przepiórek, często używana przez profesjonalistów. Posiada sprawdzoną i przemyślaną konstrukcję, przez co przewożenie ptaków na dłuższe odległości jest bardziej komfortowe. Skrzynki transportowe zostały przystosowane do piętrowania na paletach.

Do wyprodukowania oferowanej klatki do transportu ptaków ozdobnych, użyto tworzywa sztucznego - polipropylenu - całkowicie odpornego na promienie UV oraz niskie lub wysokie temperatury. Góra oraz ścianki skrzynki są przewiewne, natomiast spód stanowi pełna płyta, dzięki czemu nie istnieje ryzyko zabrudzenie ptaków podczas piętrowania klatek.

Dostęp do ptaków w skrzynce jest ułatwiony w skutek zastosowania dwóch rodzajów drzwiczek. Pierwsze (drzwiczki uchylne), w górnej części, pozwalają selektywnie wybierać ptaki, natomiast drugie (drzwiczki przechylne), w ściance, do masowego wypuszczania przepiórek lub gołębi na zewnątrz. W obu drzwiczkach zastosowano mechanizm blokujący, zabezpieczający przed ich przypadkowym otwarciem.
Przeznaczenie:
Drób, Gołębie, Przepiórki, Pisklęta
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
67 x 45 x 15 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKlatka transportowa dla przepiórek i gołębi 67 x 45 x 15 cm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Klatka transportowa dla przepiórek i gołębi 67 x 45 x 15 cm