F1471

Kierunkowy Multi-tester do kontroli ogrodzenia elektrycznego

791,18 zł 643,24 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1471
Profesjonalny oraz niezwykle praktyczny kontroler przeznaczony do sprawdzania prawidłowości działania ogrodzenia elektrycznego. Szczególnie przydatny okazuje się w pastuchach o długiej linii ogrodzenia, gdzie wykrycie najdrobniejszej usterki stanowi spory problem - pracochłonny i trudny do wykrycia.

Urządzenie wyposażone zostało w mikroprocesor, który zarządza całym systemem. Kontroler doskonale radzi sobie z wykrywaniem problemów na linii ogrodzenia. Wbudowany ekran wyświetla drogę (kierując strzałkami), która doprowadzi do miejsca awarii.

Tester jest w stanie określić szczyt napięcia oraz natężenia, a także kierunek strat prądu w każdym typie ogrodzenia, niezależnie od rodzaju problemu. Przy jego użyciu zbędne jest uziemienie do odczytu napięcia pastucha, bo niejako urządzenie w tym celu wykorzystuje ludzką dłoń. Nie jest to jednak ani bolesne ani niebezpieczne.

Wykrycie błędów na linii ogrodzenia jest niezwykle proste. Przykładając kontroler na początku pastucha urządzenie błyskawicznie poinformuje czy zaistniała jakakolwiek nieprawidłowość. Następnie aparat sam wskaże, w jakim kierunku należy podążyć by odkryć defekt.

Niniejsze urządzenie jest jednym z najbardziej precyzyjnych oraz wiarygodnych aparatów dostępnych na rynku. Dodatkowym atutem jest prostota w użyciu oraz wielofunkcyjność. Czynniki te sprawiają, że oferowany Multi-tester jest narzędziem wyjątkowo pomocnym i wręcz niezbędnym podczas niespodziewanych usterek.

Materiał:
tworzywo sztuczne
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKierunkowy Multi-tester do kontroli ogrodzenia elektrycznego
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Kierunkowy Multi-tester do kontroli ogrodzenia elektrycznego