F1586

Karmidło zasypowe dla królików i gryzoni z pokrywką

39,21 zł 31,88 zł
  • Kup 5 po 37,38 zł 30,39 zł za każdy i zaoszczędź 5%

Darmowa dostawa
od 89 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1586
Uniwersalne karmidło dla królików i gryzoni, trzymanych w systemie klatkowym. Zasypowy podajnik na paszę zapewnia systematyczne uzupełnianie pokarmu oraz utrzymanie porządku w klatce. Karmnik montowany bezpośrednio do ściany klatki.

Oferowane karmidło zasypowe dla królików wyprodukowane zostało z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu można je bezproblemowo myć przy użyciu środków czyszczących. Podajnik na pokarm dla gryzoni posiada również metalowy kołnierz, który chroni krawędź komory przed obgryzaniem przez zwierzęta.

Montaż karmnika nie stanowi problemu. Karmidło dla gryzoni mocujemy do ściany klatki od górny dzięki specjalnym zaczepom (zdj. 2) oraz od dołu z wykorzystaniem dodanej sprężyny z haczykami. Takie rozwiązanie gwarantuje solidne mocowanie produktu.

Pokarm dodawany jest do komory zasypowej, która zamykana jest pokrywką chroniącą paszę przed zabrudzeniami i szkodnikami z zewnątrz. Pomocnym rozwiązaniem jest umieszczenie w pokrywce uchwytów na kartkę, na której to można prowadzić zapisy związane z hodowlą i pielęgnacją zwierząt (zdj.4).
Przeznaczenie:
Króliki
Materiał:
stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Wymiary:
Wysokość: 25 cm; Szerokość: 14 cm
Kolor:
zółty, pomarańczowy
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKarmidło zasypowe dla królików i gryzoni z pokrywką
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Karmidło zasypowe dla królików i gryzoni z pokrywką