F1136

Karmidło dla królików i gryzoni z dozownikiem i pokrywką

46,24 zł 37,59 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1136
Karmidło dwukomorowe, wykonane z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości, przeznaczone jest dla wszelkiego rodzaju królików i innych gryzoni. Karmnik posiada zaczepy umożliwiające przymocowanie do klatki bądź kraty.

Dzięki zastosowaniu podziału karmidła na komory, korzystać z niego mogą dwa króliki jednocześnie. Rozwiązanie to pozwala również na karmienie zwierząt znajdujących się w dwóch różnych klatkach, jeśli zamontuje się karmnik na ich łączeniu.

Otwór umożliwiający jedzenie jest dodatkowo wzmocniony metalową zakładką, co znacznie zwiększa trwałość karmidła a jednocześnie zapobiega obgryzaniu tworzywa przez króliki. Dzięki dozownikowi ogranicza się rozsypywanie paszy a zwierzęta otrzymują odpowiednią ilość pokarmu. Nie ma problemu z brudzeniem czy po prostu marnowaniem paszy.

Pokrywka zabezpiecza paszę przed szkodnikami i zabrudzeniami. Jeśli klatki nie są zabezpieczone dachem, pokrywka z powodzeniem chroni pokarm przed wilgocią, opadami atmosferycznymi. Karmidło jest solidnie wykonane, łatwo się myje i dezynfekuje. Idealnie nadaje się do każdej hodowli.
Przeznaczenie:
Króliki
Materiał:
stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Wymiary:
Wysokość całkowita: 25 cm; Szerokość: 14 cm
Wysokość krawędzi misy:
8 cm
Kolor:
czerwony, szary
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKarmidło dla królików i gryzoni z dozownikiem i pokrywką
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Karmidło dla królików i gryzoni z dozownikiem i pokrywką