PROMOCJA 26%F4214

Inkubator wylęgarka do jaj iKar z tacą półautomatyczną + pojemnik na wodę

Cena promocyjna 339,00 zł 275,61 zł Regular Price 461,00 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F4214

Półautomatyczny oraz prosty w obsłudze inkubator do wylęgu jaj z funkcją klujnika dedykowany do hobbystycznej hodowli drobiu. Wylęgarka posiada wyświetlacz temperatury i pozwala na inkubowanie 56 jaj jednocześnie.

Inkubator Ikar wyposażony został w półautomatyczną tacę do obrotu jaj. Jeden ruch dołączonym z boku kluczykiem sprawia, że wszystkie jaja jednocześnie zmieniają swoje położenie. Koszyczki w tacy są odpowiednie dla jaj kurzych, bażancich, perliczych, przepiórczych. Większe jaja tj. indycze, gęsie rotować należy ręcznie.

Niezwykle istotną kwestią podczas inkubacji jest utrzymanie odpowiedniej wilgotności. Podstawa inkubatora posiada dwa kanały, które w okresie inkubowania jaj należy uzupełniać. Wylęgarka wyposażona została w uchwyty na plastikowe butelki, z których to woda wypełnia kanały. Hodowca nie ma konieczności codziennego uzupełniania butelek i może sam ocenić moment kiedy należy je ponowne napełnić.

Inkubator półautomatyczny posiada domyślnie ustawioną temperaturę na poziomie 37,8oC. W przypadku chęci zmiany temperatury skorzystać można z aplikacji z pilotem (wymagany port IRDA) lub zakupić pilot.
Uwaga! Standardowa cena aplikacji to 49,99 zł, jednak dla klientów naszego sklepu aplikacja jest udostępniana bezpłatnie.

Urządzenie do inkubowania jaj wyposażone zostało w wydajną grzałkę o mocy 100W. Za równomierne rozprowadzenie ciepła w całej komorze lęgowej odpowiedzialny jest wentylator. Pobór mocy urządzenie wynosi jednie 40W.

Całość wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Inkubator jest odporny na uszkodzenia. Jego wymiary sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca. Wylęgarka jest również łatwa do czyszczenia i dezynfekcji, którą przeprowadzić można przy użyciu środka Virkon.

Podstawowa tabela pojemności jaj ptaków pod względem gatunku bez zastosowania tacy półautomatycznej:
Zwierzę: Ilość jaj
Kura 60 jaj
Kaczka 42 jaja
Perliczka 74 jaj
Kuropatwa 120 jaj
Gęś 30 jaj
Indyk 36 jaj
Bażant 80 jaj
Przepiórka 120 jaj
Obrót jaj :
pół-automatyczny
Funkcje inkubatora:
zmiana temperatury, wyświetlacz temperatury, zewnętrzny pojemnik na wodę
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
46 x 46 x 19,5 cm
Kolor:
zółty, transparentny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator wylęgarka do jaj iKar z tacą półautomatyczną + pojemnik na wodę
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator wylęgarka do jaj iKar z tacą półautomatyczną + pojemnik na wodę