F1197

Inkubator OVAEasy 380 Advance AUTO EX

8 414,66 zł 6 841,19 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Towar na zamówienie
Kod produktu:
F1197
Profesjonalne urządzenie do inkubacji OVAEasy Advance AUTO EX firmy Brinsea sprawia, że codzienna praca przy inkubacji staje się łatwiejsza i mniej czasochłonna.

Nowoczesne funkcje całkowicie automatyzują proces wylęgu. Wbudowany mikroprocesor z cyfrowym wyświetlaczem LED kontroluje - odpowiednio przez użytkownika ustawioną - temperaturę oraz poziom wilgoci w czasie inkubacji.
Dodatkowo ścianki inkubatora wykonane zostały z polistyrenu, który skutecznie zapobiega "uciekaniu" powietrza z komory lęgowej.

System, niezależnie od siebie pracujących wentylatorów, dba o właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz inkubatora. Oprócz tego w obudowie znajdują się otwory, które gwarantują ciągły napływ świeżego powietrza do środka komory z jajami.

O odpowiedni stopień wilgoci troszczy się dołączona do zestawu pompa wilgoci - moduł, którego nie posiadał inkubator OVAEasy 380 Advance AUTO. Pompa ta, po podłączeniu do inkubatora, podaje ilość wody odpowiednią do utrzymania ustawionego w menu poziomu wilgotności.

OVAEasy 380 Advance to największe urządzenie w swojej klasie. Mięści wiielokrotnię więcej jaj niż inne mniejsze urządzenia. Jest to niebagatelna zaleta z perspektywy każdego hodowcy drobiu, planującego swoją hodowę rozwijać.

Oprócz inkubacji OVAEasy 380 Advance AUTO EX może pełnić funkcję klujnika. W tym celu na dnie inkubatora należy umieścić dwa kosze (górny odwrócony dnem) tak by stworzyły pewnego rodzaju klatkę. Dzięki tej metodzie pisklęta z pewnością nie wydostaną się spoza koszy.

Prosta obsługa, dzięki nieskomplikowanemu menu, w pełni automatyczne obracanie jaj w czasie inkubacij, ekonomiczność i duża pojemność to niewątpliwie tylko kilka zalet z szerokiego wachlarza korzyści jakie niesie za sobą zakup inkubatora OVAEasy 380 Advance AUTO EX, a już te zalety skłaniają ku jego zakupowi.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

*Podawana pojemność jaj jest pojemnością maksymalną. Uzyskać ją można przy zastosowaniu tac dedykowanych do różnych gatunków drobiu.
Obrót jaj:
automatyczny
Funkcje inkubatora:
zmiana temperatury, wyświetlacz temperatury, wyświetlacz wilgotności, pompa wilgotności
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
82 x 42 x 48 cm
Kolor:
biały, transparentny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator OVAEasy 380 Advance AUTO EX
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator OVAEasy 380 Advance AUTO EX