F1187

Inkubator Octagon 40 Advance AUTO

2 977,29 zł 2 420,56 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Towar na zamówienie
Kod produktu:
F1187
Aparat do inkubacji Octagon 40 Advance to niezastąpione urządzenie każdego hodowcy drobiu. Wykonany z tworzywa sztucznego ABS o wysokiej jakości. Ułatwia pracę poprzez wiele praktycznych funkcji. Dzięki cyfrowemu panelowi, mogą Państwo w prosty sposób (nieskomplikowane menu) modyfikować ustawienia według własnych potrzeb. Z tego względu zmiana temperatury inkubacji, zmiana skali na stopnie C lub F nie sprawi żadnych problemów. Funkcje te ustawiane są na panelu głównym.

Elementem, który wyróżnia go od inkubatora Octagon 40 Advance jest dołączony do kompletu silnik, który automatycznie obraca kolebką z jajkami. Na godzinę przypada jeden obrót inkubatora o 90 o.

Przezroczysta pokrywa umożliwia kontrolowanie procesu inkubacji bez konieczności wyciągania jej - nie ryzykujemy przez to, że do środka dostaną się bakterie. Octagon 40 Advance i jego zaawansowane funkcje sprawiają że inkubacja jaj jest niezwykle skuteczna i nie wymaga od Państwa dużego nakładu sił i poświęcania cennego czasu.

Dodatkowo dla usprawnienia pracy można dokupić pompę wilgotności, która mechanicznie dostarcza wymagany poziom wilgoci. Możemy ustawić zadaną wilgotność np. 55%rH, moduł kontroli sterował będzie pompa tak by wilgotność inkubatorze utrzymywała się będzie na ustawionym poziomie.

Produkt posiada gwarancję na 1 rok, można ją darmowo przedłużyć, poprzez rejestrację na stronie internetowej - szczegóły w instrukcji załączonej do inkubatora.

Obrót jaj:
automatyczny
Funkcje inkubatora:
zmiana temperatury, wyświetlacz temperatury, wyświetlacz wilgotności
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
65 x 26 x 26cm
Kolor:
zółty, czarny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator Octagon 40 Advance AUTO
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator Octagon 40 Advance AUTO