F1182

Inkubator Octagon 20 Eco

1 045,47 zł 849,98 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Towar na zamówienie
Kod produktu:
F1182
Inkubator Octagon 20 Eco firmy BRINSEA jest ekonomiczny, prosty w obsłudze oraz bardzo efektywny. Dzięki wysokiej klasy systemowi przepływu powietrza wewnątrz urządzenia oraz wbudowanemu termometrowi mamy stałą kontrolę nad temperaturą inkubacji. Dodatkowo wbudowany diodowy wskaźnik pracy grzałek, zapewnia nas, że temperatura jest bez ustanku monitorowana w ciągu całego procesu wylęgu.

Inkubator Octagon 20 Eco wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, które sprawia, że jest wytrzymały oraz łatwy do czyszczenia i dezynfekcji. Co więcej, inkubator w swojej podstawie zawiera podwójną warstwę tworzywa, dodatkowo wypełnionego pianką poliuretanową, co pozwala na lepszą dystrybucję temperatury wewnątrz oraz zabezpiecza przed nadmiernym zużyciem energii elektrycznej. Pokrywa urządzenia wykonana jest z przezroczystego tworzywa sztucznego, co pozwala na łatwą kontrolę postępów inkubacji.

Powietrze wewnątrz aparatu lęgowego krąży i mieszane jest za pomocą wentylatora, połączonego z serią dyfuzorów powietrza znajdujących się w komorze z jajkami. W celu wentylacji i wpływu świeżego powietrza do środku komory lęgowej, wbudowany został odpowietrznik. Na poziom wilgotności powietrza wpływamy poprzez dozowanie odpowiedniej ilości wody, którą magazynujemy w zbiornikach znajdujących się w podstawie inkubatora. Inkubator Brinsea Oktagon 20 Eco można także zakupić z silnikiem - przystawką, który pozwala na automatyczne obracanie komory z jajami. Produkt posiada gwarancję na 1 rok, można ją darmowo przedłużyć, poprzez rejestrację na internetowej (sczegóły w instrukcji dołączonej do inkubatora).

Obrót jaj:
pół-automatyczny
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
35 x 26 x 26cm
Kolor:
zółty, czarny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator Octagon 20 Eco
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator Octagon 20 Eco