F1200

Inkubator Mini Advance AUTO EX dla papug i ptaków egzotycznych

1 659,54 zł 1 349,22 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Towar na zamówienie
Kod produktu:
F1200

Wylęgarka Mini Advance AUTO EX dedykowana jest szczególnie jako inkubator do jaj ptaków egoztycznych, którym to należy zapewnić precyzyjnie określone warunki w komorze lęgowej. Urządzenie świetnie sprawdzi się także do inkubacji innych jaj np. kurzych czy bażancich. Wbudowana pompa wilgotności umożliwia zadanie i skuteczne utrzymanie wybranej wilgotności wewnątrz inkubatora, co ma duże znaczenie w tego typu inkubacji. Producentem urządzenia jest renomowana brytyjska firma Brinsea.

Aparat lęgowy dla papug wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości jest wytrzymały i bardzo łatwy do czyszczenia. Wbudowany komputer z cyfrowym wyświetlaczem daje możliwość pełnej automatyzacji pracy inkubatora. Ustawienie temperatury (w o C lub o F), poziomu wilgoci, a także częstotliwość obrotu jaj nie sprawi żadnego problemu.

Pompa wilgotności zapewnia pełną kontrolę inkubatora nad procesem regulowania odpowiedniego poziomu wilgoci wewnątrz komory lęgowej. Zadaniem użytkownika jest jedynie wybranie właściwego poziomu wilgotności, uzupełnienie wodą zbiorniczka pompy, a resztę pracy wykona inkubator. Dzięki modułowi kontroli wilgoci oszczędzamy nasz czas i energię.

Właściwa cyrkulacja powietrza zapewniona jest poprzez zamontowany w pokrywie wentylator. Równomiernie rozprowadza on powietrze w komorze z jajkami. Inkubator Mini Advance AUTO EX posiada silnik do automatycznego obracania jaj. Do zestawu dołączony jest taca do obrotu 7 jaj rozmiary kurzego oraz dodatkowa taca na 12 jaj mniejszego rozmiaru (papug, przepiórek, gołębich).

W celu zapewnienia naturalnych warunków wylęgu oferowany inkubator został poszerzony o opcję chłodzenia. Polega ona na czasowym wyłączeniu grzałek inkubatora i alarmu niskiej temperatury, po to by imitować tzw. "zejście kury z gniazda". Po ustalonym czasie inkubator wraca do poprzednich ustawień.

Inkubator posiada gwarancję na 36 miesięcy. Bardziej szczegółowe informacje dostępne w instrukcji dołączonej do urządzenia.

Obrót jaj:
automatyczny
Funkcje inkubatora:
zmiana temperatury, wyświetlacz temperatury, wyświetlacz wilgotności, pompa wilgotności
Przeznaczenie:
Ptaki egzotyczne
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
20 x 26 x 20cm
Kolor:
zółty, transparentny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator Mini Advance AUTO EX dla papug i ptaków egzotycznych
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator Mini Advance AUTO EX dla papug i ptaków egzotycznych