F1199

Inkubator Mini Advance AUTO do papug i ptaków egzotycznych

1 087,98 zł 884,54 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Towar na zamówienie
Kod produktu:
F1199

Inkubator Mini Advance AUTO jest niezwykle prosty w użyciu. Wbudowany cyfrowy wyświetlacz pozwala użytkownikowi na swobodną regulację temperatury i poziomu wilgoci odpowiednio do indywidualnych potrzeb. Inkubator posiada bardzo czystą transporentną czaszę pozwalającą dokładnie zajrzeć do środka i obserwować co dzieje się z inkubowanymi jajkami. Inkubatory Brinsea serii Mini są jednymi z najczęściej kupowanych do szkół jak aparaty laboratoryjne.

Cyfrowy wyświetlacz pokazuje temperaturę inkubacji (w o C lub o F), a także ilość dni pozostała do końca inkubacji. Za właściwą cyrkulację powietrza w komorze z jajkami odpowiada wentylator, znajdujący się w pokrywie. Na stopień wilgoci wpływamy poprzez dolewanie wody do zbiorników umieszczonych na dnie inkubatora. W odróżnieniu do modelu Mini ECO obracanie jaj w trakcie procesu inkubacji, za pomocą urządzenie Mini Advance AUTO, jest w pełni automatyczne. Wszystko dzięki wbudowanemu silnikowi.

Inkubator Mini Advance AUTO jednorazowo pomieści ok. 7 sztuk jaj kurzych. Taca stabilizuje jajka, przez co chroni je przed uszkodzeniem. Dodatkową funkcją, której nie posiadał inkubator Mini ECO, jest opcja chłodzenia. Funkcja ta wyłącza grzałki inkubatora i alarm niskiej temperatury (utrzymuje wentylator) na wybrany przez użytkownika okres. Produkt objęty roczną gwarancją, którą można bezpłatnie przedłużyć na okres dodatkowych dwóch lat - szczegóły w dołączonej do inkubatora instrukcji.

Obrót jaj:
automatyczny
Funkcje inkubatora:
zmiana temperatury, wyświetlacz temperatury, wyświetlacz wilgotności
Przeznaczenie:
Ptaki egzotyczne
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
20 x 26 x 20cm
Kolor:
zółty, transparentny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator Mini Advance AUTO do papug i ptaków egzotycznych
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator Mini Advance AUTO do papug i ptaków egzotycznych