F1198

Inkubator lęgowy Mini ECO

527,57 zł 428,92 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Towar na zamówienie
Kod produktu:
F1198

Inkubator Mini ECO firmy Brinsea łączy w sobie zarówno elegancję jak i prostotę w działaniu. Inkubacją mogą zająć się także dzieci, ale wyłącznie pod obecnością osoby dorosłej. Inkubator posiada bardzo przejrzystą czaszę, która pozwala zajrzeć do środka obserwatorom z zewnątrz. To dlatego inkubator Brinsea z serii Mini jest najczęściej wybieranym inkubatorem dla celów edukacynych i poznawczych.

Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest wytrzymały i łatwy do czyszczenia. Transparentna obudowa sprawia, że proces inkubacji jajek mamy pod stałą kontrolą - jajka widać z każdej strony.

Inkubator Mini ECO jest niewielkich rozmiarów, przez co łatwo się go przechowuje. Urządzenie jednorazowo pomieści do 10 sztuk jaj kurzych. Temperaturę inkubacji kontrolujemy za pomocą termometru analogowego - fabrycznie ustawiona jest stała, najczęstsza temperatura inkubacji - 38oC. Dodatkowo wbudowany wentylator odpowiada za właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz urządzenia. Jajka obracane są manulanie - inkubator nie jest wyposażony w silnik do automatycznego obracania jaj.

Wilgoć w środku aparatu lęgowemu kontrolujemy poprzez dolewanie wody do zbiorników znajdujących się na spodzie inkubatora.

Produkt objęty roczną gwarancją, którą można bezpłatnie przedłużyć na okres dodatkowych dwóch lat - szczegóły w dołączonej do inkubatora instrukcji.

Obrót jaj:
ręczny
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
20 x 26 x 20cm
Kolor:
zółty, transparentny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator lęgowy Mini ECO
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator lęgowy Mini ECO