F1202

Inkubator domowy PULSOR 70 z wyświetlaczem cyfrowym

658,04 zł 534,99 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1202
Aparat lęgowy PULSOR 70 przeznaczony jest dla niewielkich hodowli drobiu ozdobnego oraz do użytku domowego. Idelanie nadaje się do wylęgu jaj kur, bażantów, pawi, kuropatw, perliczek, kaczek i innego ptactwa wodnego Cechuje go wysoka jakość wykonania oraz uniwersalność i skuteczność działania. Poprzez użycie przezroczystej pokrywy, można monitorować cały proces inkubacji. Aparat jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu jego przechowywanie nie stanowi żadnego problemu.

Wilgotność kontroluje się poprzez dozowanie odpowiedniej ilości wody do specjalnych kanalików umieszczonych w podstawie urządzenia. Dzięki wbudowanemu higrometrowi, wiemy jaka wilgotność panuje wewnątrz. Wszelkie komunikaty odnośnie wilgotności i temperatury ukazują się na wyświetlaczu cyfrowym, nad panelem sterowania. Za przepływ świeżego powietrza odpowiada wydajny wiatrak, zamontowany w pokrywie aparatu do wylęgu.

Inkubator mimo niepozornej wielkości jest pojemny i może pomieścić do 70 jaj kurzych. Należy pamiętać, że jaja należy ręcznie obracać co najmniej 2 razy dziennie. Ważne, by proces obracania nie trwał dłużej niż 10 minut tak by niepotrzebnie nie wietrzyć inkubatora i nie schładzać jaj. Możliwe jest również dokupienie pół-automatycznej tacy do obrotu jaj. Dzięki tacy będziemy mogli obracać jaja w całym inkubatorze jednym obrotem dźwigni.

Urządzenie znakomicie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym do wylęgu kur, kaczek, przepiórek czy też innego rodzaju ptactwa. Produkt objęty jest roczną gwarancją.
Obrót jaj:
ręczny
Funkcje inkubatora:
wyświetlacz temperatury, wyświetlacz wilgotności
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
28,5 x 35,5 x 47,5 cm
Kolor:
czerwony, transparentny
Zasilanie:
230 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator domowy PULSOR 70 z wyświetlaczem cyfrowym
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator domowy PULSOR 70 z wyświetlaczem cyfrowym