F5701

Inkubator do jaj Borotto Real 24 na wszystkie gatunki jaj

522,26 zł 424,60 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F5701

Inkubator do wylęgu jaj z półautomatyczną tacą. Urządzenie pełni również funkcję klujnika, co pozwala na przeprowadzenie sztucznych lęgów w warunkach domowych. Inkubator spośród innych dostępnych modeli wyróżnia uniwersalna taca, która pasuje zarówno na jaja kurze, kacze, gęsie, bażancie, przepiórcze.

Jedna taca dla wszystkich gatunków jaj - od 24 dużych jaj do 96 małych jaj

Inkubator do wylęgu jaj posiada uniwersalne, półautomatyczne koszyczki. Taca do obrotu jaj podzielona jest na 24 kwatery, w których umieścić można po 1 dużym jajku np. bażancim, kurzym, kaczym, gęsim, indyczym lub 4 małych jajach przepiórczych. Innowacyjna konstrukcja koszyczków pozwala hodowcy inkubować różne gatunki jaj w jednym urządzeniu, bez konieczności dokupowania dodatkowych tac, czy przewracania większych jaj ręcznie.

Półautomatyczny obrót jaj

Taca znajdująca się wewnątrz wylęgarki ma na celu szybką i bezproblemową zmianę położenia wszystkich jaj jednocześnie. Wystarczy jeden ruch kluczykiem, a jaja obrócą się na drugą stronę. Jest to dla hodowcy bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas. Kluczowa jest jednak większa skuteczność lęgów jaj inkubowanych w pozycji pionowej, aniżeli jaj położonych poziomo na kratce.

Pojemnik na wodę na zewnątrz inkubatora

Skuteczność lęgów uzależniona jest w dużej mierze od odpowiedniego poziomu wilgotności. Inkubator Real 24 posiada pojemnik na wodę, który znajduje się na zewnątrz obudowy. Hodowca uzupełnia wodę w basenie zewnętrznym, z którego woda napływa grawitacyjnie do kanalików. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim zapobiega utarcie ciepła i wilgoci, która ma miejsce w przypadku inkubacji bez zewnętrznych pojemników.

Wyświetlacz z możliwością zmiany temperatury

Wylęgarka posiada zewnętrzny wyświetlacz LCD, który wskazuje poziom temperatury wewnątrz inkubatora. W łatwy sposób można dokonać zmiany temperatury, korzystają z przycisków + oraz - znajdujących się na panelu. Wyświetlacz wskazuje poziom temperatury z dokładnością do 0,1oC.

Wydajny wentylator i grzałka wewnątrz komory

Za stworzenie odpowiednich warunków do wylęgu jaj odpowiada grzałka oraz wentylator znajdujące się wewnątrz komory. Grzałka o mocy 100W wytwarza ciepło, które równomiernie w całej komorze rozprowadza wydajny wentylator.

Okienka rewizyjne do kontroli w trakcie klucia

Wylęgarnia posiada dwa duże okienka inspekcyjne, które zapewniają widoczność w trakcie inkubacji bez konieczności otwierania pokrywy. Jest to bardzo przydatne, szczególnie w trakcie klucia.

Wysoka jakość wykonania i kompaktowy kształt

Inkubator wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Całość jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Inkubator po przeprowadzanych lęgach łatwo się czyści i dezynfekuje.

Parametry:
  • Zasilanie: 230V
  • Wymiary: 50 x 34 x 26 cm
  • Waga: ok. 3,5 kg
  • Średni pobór mocy: ~50W
  • Moc grzałki: 100 W
  • Zakres regulacji temperatury: 30-40 oC
  • Dokładność termostatu: ~0,1 oC
Obrót jaj :
pół-automatyczny
Funkcje inkubatora:
zmiana temperatury, wyświetlacz temperatury, zewnętrzny pojemnik na wodę
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
50 x 34 x 26 cm
Kolor:
niebieski, biały
Zasilanie:
230 V
Moc:
100 W
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięInkubator do jaj Borotto Real 24 na wszystkie gatunki jaj
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Inkubator do jaj Borotto Real 24 na wszystkie gatunki jaj