F1363

Elektryzator uniwersalny EBS zasilany z baterii lub akumulatora

315,06 zł 256,15 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1363
Elektryzator stanowi "serce" każdego budowanego ogrodzenia elektrycznego. Chociaż powyższy model przeznaczony jest do zasilania baterią lub akumulatorem 6 i 12V , możliwe jest podłączenie go do sieci 230 V. Idealnie nadaje się do tworzenia ogrodzeń dla bydła mlecznego lub pastuchów dla psów czy koni. Pastuch doskonale sprawdza się na mniejszych metrażach, gdzie całkowita długość ogrodzenia wynosi mniej niż 1000 m oraz obszarach oddalonych od źródeł sieci. Maksymalna energia impulsu to 400 mJ.

Budowa oraz obsługa powyższego elektryzatora nie należy do skomplikowanych. Urządzenie posiada prosty panel sterowania z włącznikiem oraz diodą informującą o jego działaniu. Tuż obok znajdują się zaciski wejściowe, do których podpina się przewód liniowy ogrodzenia i uziemienia. W podstawie, umieszczono styki do podłączenia akumulatora, baterii lub poprowadzenia zasilania z sieci. Podłączenie do niewłaściwych styków może skutkować w uszkodzeniu urządzenia.

Oferowany pastuch posiada szczelną obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest dobrze chroniony przed wilgocią. Dla wygody użytkownika załączono rączkę ułatwiającą przenoszenie urządzenia oraz uchwyt na baterię.

Zaleca się, aby urządzenie umieścić na słupku lub półce oraz zapewnić mu zadaszenie. Należy pamiętać, że wystawienie całości na oddziaływnie promieni słonecznych może skutkować w osłabieniu baterii.

Do zestawu dołączono poradnik w języku polskim, dokładnie opisujący instrukcję montażu. Dodatkowo umieszczono w nim informacje na temat budowy ogrodzeń elektrycznych i poszczególnych elementów, dzięki którym nawet początkujący użytkownik bezproblemowo stworzy satysfakcjonujący go system ogrodzeń elektrycznych.

Produkt opatrzono 3-letnią gwarancją.
Materiał:
tworzywo sztuczne
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięElektryzator uniwersalny EBS zasilany z baterii lub akumulatora
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Elektryzator uniwersalny EBS zasilany z baterii lub akumulatora