F1587

Elektryzator CHAPRON Silver akumulatorowy 0,3J

794,93 zł 646,28 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1587
Oferowany elektryzator dzięki swoim parametrom może być stosowany na wiele sposobów. Urządzenie może być zasilane bateryjnie - akumulatorowo, bądź po podłączeniu do niego panelu słonecznego o mocy 5W również solarnie. Przy użyciu baterii słonecznej nie występuje już potrzeba podłączania innych dodatkowych zasilaczy. Elektryzator Silver renomowanej firmy CHAPRON stosować można przy konstruowaniu ogrodzeń pastwisk, wybiegów dla koni oraz wygradzania obszarów dla łagodnych zwierząt domowych, m.in. psów. Aparat jest popularnie wykorzystywany przy wypasie sektorowym krów, kóz, owiec i innych zwierząt gospodarskich.

Obudowa elektryzatora do zasilania linii ogrodzenia elektrycznego wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, który charakteryzuje się stabilnością termiczną oraz odpornością na promieniowanie UV. Elektryzator Silver wyposażony został w specjalną kontrolkę (dioda LED), która w czytelny sposób informuje o ewentualnych nieprawidłowościach na linii pastucha.

Urządzenie generuje krótkotrwałe impulsy elektryczne o maksymalnej energii 0,3 J i jest w stanie zasilić ogrodzenie o długości 10 km. Dzięki niewielkiej sile impulsu oferowany elektryzator bardzo często stosowany jest przy budowie krótkich ogrodzeń elektrycznych dla koni (zwierzęta te cechują się wysoką wrażliwością na impuls).

Elektryzator do zasilania pastucha posiada specjalny system automatycznej kompensacji strat. Polega ona na powrocie pewnej części energii impulsu, który został utracony. W ten sposób elektryzator znacznie szybciej jest w stanie na nowo się załadować. Dodatkowym atutem jest podwójny przebieg impulsu elektrycznego, który powoduje, że urządzenie jest bardziej odporne na porastanie linii roślinnością, a dzięki temu wzmocniona jest efektywność i skuteczność działania pastucha.

Podstawowe parametry:
  • - Napięcie zasilania: od 6 do 12V
  • - Wbudowany system generacji impulsu o podwójnym przebiegu
  • - Moc pobierana: max 5 W
  • - Napięcie biegu jałowego: 6,2 kV
  • - Maksymalna energia impulsu: 300mJ
  • - Długość ogrodzenia: 10km
  • - Gwarancja: 3 lata
Urządzenie odpowiada wymaganym normom Unii Europejskiej (CE).
Materiał:
tworzywo sztuczne
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięElektryzator CHAPRON Silver akumulatorowy 0,3J
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Elektryzator CHAPRON Silver akumulatorowy 0,3J