F1591

Elektryzator Chapron Master 30 akumulatorowy 2,5 J

1 197,68 zł 973,72 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Oczekuje na dostawę
Kod produktu:
F1591
Silny pastuch elektryczny, który może być zasilany z akumulatora/ baterii (9-12 V) lub panelu słonecznego. Elektryzator świetnie nadaje się do zasilania ogrodzeń dla bydła, jeleni, danieli, a także do ochrony hodowli przed drapieżnikami. Mocny impuls elektryczny (2,5 J) skutecznie będzie działał zarówno na narowiste zwierzęta, jak i na potencjalnych intruzów. Wysokie maksymalne napięcie (10.000 V) sprawia, że oferowany pastuch jest idealny do tworzenia wielokilometrowych ogrodzeń elektrycznych z dala od źródeł sieci.

Urządzenie posiada solidną obudowę wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Jej wymiary zostały dobrane tak, aby możliwe było umieszczenie akumulatora lub baterii (o maks. wymiarach 22 x 19 x 29 cm) we wnętrzu obudowy. Dodatkowo posiada rączkę, która ułatwia przenoszenie całości sprzętu.

Prezentowany elektryzator dla bydła wyposażono w specjalny system automatycznej kompensacji strat energii, który sprawia, że zyskujemy oszczędność energetyczną. W praktyce oznacza to, że impuls, który nie zostaje stracony na linii ogrodzenia, wraca częściowo do akumulatora, doładowując go i przedłużając jego żywotność.

Elektryzator akumulatorowy wyposażono w diody informacyjne, mówiące o stanie pastucha elektrycznego. Co ważne, akumulator może zostać wsparty panelem słonecznym, który będzie stale doładowywał baterię, w efekcie czego nie będzie wymagana jej wymienianie. Urządzenie odpowiada wymaganym normom Unii Europejskiej (CE)

Dane techniczne:
  • Napięcie zasilania: 9-12 V DC
  • Obudowa z wytrzymałego tworzywa PCV ABS
  • Napięcie biegu jałowego: 10000 V
  • Maksymalna energia impulsu: 2500 mJ
  • Długość ogrodzenia maksymalna: 25 km
  • Wyprodukowano we Francji
  • Gwarancja: 3 lata
Materiał:
tworzywo sztuczne
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięElektryzator Chapron Master 30 akumulatorowy 2,5 J
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Elektryzator Chapron Master 30 akumulatorowy 2,5 J