F1590

Elektryzator Chapron Master 12 akumulatorowy 1,9 J

1 059,25 zł 861,18 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1590
Uniwersalny elektryzator akumulatorowo-bateryjny, który dzięki swoim parametrom może być wykorzystywany do budowy pastucha elektrycznego dla krów, kóz, owiec, a także ogrodzeń dla koni. Urządzenie posiada dwustopniową regulację poziomu impulsu elektrycznego<. Zasilane jest z baterii lub akumulatora 6-12 V.

Elektryzator posiada szczelną i wytrzymałą obudowę z tworzywa sztucznego ABS. Wnętrze obudowy zostało przystosowane do włożenia do środka akumulatora lub baterii (maksymalne wymiary 22 cm x 19 cm x 29 cm). Całość łatwo przenosić dzięki wygodnej rączce. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanie systemu automatycznej kompensacji strat energii, co w praktyce oznacza oszczędność energetyczną -impuls, który nie został stracony na linii ogrodzenia, wraca częściowo do elektryzatora.

Pastuch bateryjny generuje wysoki jak na elektryzator akumulatorowy, impuls elektryczny o energii 1,9 J oraz napięcie wyładowania 8200 V. Taka specyfikacja sprawia, że urządzenie dobrze spisuje się podczas budowy długich ogrodzeń elektrycznych. Ważna jest również możliwość regulacji energii impulsu, szczególnie w hodowlach konnych, gdzie innej mocy potrzebujemy by ujarzmić narowistego konia i innej by zdyscyplinować młodego źrebaka.

Elektryzator dla bydła i koni posiada również kontrolkę, która informuje użytkownika o stanie linii ogrodzenia elektrycznego. Warto zaznaczyć, że jego obudowa jest przystosowana do montażu i współpracy z panelem słonecznym. Urządzenie odpowiada normom Unii Europejskiej (CE).

Specyfikacja techniczna:
  • Napięcie zasilania: 6-9-12 V DC
  • Napięcie biegu jałowego: 8200 V
  • Maksymalna energia impulsu: 1900 mJ (możliwość redukcji o połowę mocy)
  • Długość ogrodzenia maksymalna: 15 km
  • Wyprodukowano we Francji
  • Gwarancja: 3 lata
  • W zestawie z elektryzatorem znajdują się: przewody podłączeniowe do akumulatora, zestaw śrub mocujących do panelu słonecznego, bolec uziemiający, przewód z klamerką do podłączenia elektryzatora z ogrodzeniem.
Materiał:
tworzywo sztuczne
Energia impulsu:
0,4 J
Obciążenie zrywające:
< 50 kg
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięElektryzator Chapron Master 12 akumulatorowy 1,9 J
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Elektryzator Chapron Master 12 akumulatorowy 1,9 J