F1593

Elektryzator akumulatorowy Chapron Master 50 impuls 4,5 J

2 053,83 zł 1 669,78 zł
Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1593
Ultra mocny elektryzator bateryjny. Prezentowany model gwarantuje najwyższą wydajność spośród urządzeń akumulatorowych dostępnych na naszym rynku. Dzięki świetnym parametrom elektryzator idealnie nadaje się do ochrony upraw przed zwierzyną leśną oraz do tworzenia ogrodzeń elektrycznych w hodowlach jeleni lub danieli, a także wypasu bydła mięsnego.

Elektryzator akumulatorowy charakteryzuje się wysokim napięciem wyładowania 10.000 V, dzięki czemu możliwe jest budowanie długich ogrodzeń elektrycznych. Pastuch generuje bardzo silny impuls elektryczny o energii 4,5 J, który skutecznie działa na zwierzęta. Impulsator wyposażony został w płynny regulator mocy impulsu, który wychodzi na ogrodzenie, co jest pomocne, kiedy musimy dopasować charakter ogrodzenia do zwierząt. Co ciekawe, urządzenie oprócz zasilenia z akumulatora, może być zasilane z sieci lub po rozszerzeniu z baterii słonecznej.

Oferowany pastuch elektryczny zamknięty jest w szczelnej i wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego ABS. Jego wymiary zostały dobrane tak, aby pomieścić akumulator o maksymalnych wymiarach 36 x 33 x 22 cm. Ułatwienia przenoszenia całości, umieszczono wygodną rączkę. Elektryzator Chapron Master 50 posiada również specjalny system kompensacji start energii, dzięki któremu zwiększa się oszczędność energetyczna urządzenia. Urządzenie pracuje impulsowo, to znaczy generuje impulsy elektryczne w krótkich odstępach czasu (co 0,11 s.).

W zestawie z elektryzatorem znajdują się przewody podłączeniowe, za pomocą, których podłączamy akumulator. Dodano także zestaw śrub mocujących do panelu słonecznego, bolec uziemiający, a także przewód z klamerką do podłączenia elektryzatora z ogrodzeniem. Urządzenie odpowiada wymaganym normom Unii Europejskiej (CE).

Dane techniczne:
  • Napięcie zasilania: 12V DC
  • Napięcie biegu jałowego: 10000 V
  • Maksymalna energia impulsu: 4500mJ (możliwość płynnej regulacji)
  • Długość ogrodzenia maksymalna: 65 km
  • Wyprodukowano we Francji
  • Gwarancja: 3 lata
Opisywany produkt:
Nie
Wykluczenie z darmowej dostawy:
Nie
Materiał:
tworzywo sztuczne

Zaloguj się, żeby dodać opinię

Zaloguj się
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Elektryzator akumulatorowy Chapron Master 50 impuls 4,5 J