F5283

DRAKER 10.2 1 l silny preparat na owady muchy, mrówki, kleszcze, pluskwy

237,59 zł 193,16 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F5283

Wysoce skuteczny preparat owadobójczy w opakowaniu 1000 ml. Środek ma formę koncentratu i przeznaczony jest do przygotowania roztworu 0,5 -3 %, dzięki czemu jest bardzo wydajny i wystarcza na duże powierzchnie.

Preparat Draker doskonale radzi sobie ze wszystkimi owadami. Zwalcza insekty latające tj. muchy, komary, osy, a także owady chodzące tj. mrówki, kleszcze, pluskwy czy też karaczany. Ze względu na wysoką skuteczność działania środek może być stosowany w budynkach inwentarskich, środkach transportu publicznego, przemyśle spożywczym, halach, magazynach, mieszkaniach oraz w innych miejscach, gdzie występują uciążliwe insekty.

Preparat do zwalczania opornych owadów jest mieszaniną trzech substancji : cypermetryny, tetrametryny oraz butotlenku piperonylu. Skład środka owadobójczego sprawia, że jest on skuteczny w zwalczaniu bardzo uciążliwych insektów. Owad po kontakcie z opryskiem ginie natychmiastowo.

Sposób użycia:
Preparat nanosić przy zastosowaniu opryskiwaczy. Preparat można stosować na zewnątrz tworząc barierę wokół budynków, wokół okien, na parapetach w miejscach składowania śmieci. Wewnątrz budynków można aplikować przy listwach przypodłogowych, wokół pomieszczenia, w kątach, w zakamarkach i szczelinach, w miejscach gromadzenia śmieci, miejscach lądowania, spoczynku i przechodzenia owadów.

Dawkowanie:

 • zwalczanie much: 1-3% (10-30 ml koncentratu i dopełnić wodą do 1l),
 • zwalczanie innych owadów: 0,5-2% (5-20 ml koncentratu i dopełnić wodą do 1l).


 • Produkt posiada Pozwolenie Ministra Zdrowia Nr 3917/09

  Zastosowanie:
  Muchy, Owady latające, Owady biegające
  Forma:
  Płynna
  Pojemność:
  1 l
  Napisz własną recenzję
  Dodaj opinięDRAKER 10.2 1 l silny preparat na owady muchy, mrówki, kleszcze, pluskwy
  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt

  DRAKER 10.2 1 l silny preparat na owady muchy, mrówki, kleszcze, pluskwy